Merida F-BAG II

Torba na ramę Merida F-BAG II

wpis w: Rower, Sprzęt, Testy | 0

Na krótsze i dłuższe wypady rowerowe zawsze zabieram ze sobą portfel, telefon i klucze z domu. Do tej pory woziłem te rzeczy w kieszeniach spodni albo koszulki rowerowej. Przy dłuższej jeździe jest to jednak nie wygodne, wiezione w koszulce ciążą i kłują w plecy a wypchane kieszenie spodni obcierają nogi i utrudniają pedałowanie. Rozwiązaniem tego problemu okazała się zgrabna torba na ramę Merida F-BAG II, której małe rozmiary i wygoda użytkowania sprawiły, że już na stałe zadomowiła się na mojej ramie.

Torba na ramę Merida F-BAG II

Kupiłem tę torbę w 2017 roku tuż przed czterodniową wyprawą na Mazury. Okazało się to bardzo wygodnym rozwiązaniem, miałem pod ręką portfel i telefon, okulary korekcyjne, scyzoryk, słuchawki i paczkę chusteczek.

Główna komora jest zamykana na pas z rzepami – wygodne i szybkie do otwierania, nawet jedną ręką, rozwiązanie. Dodatkowo komora posiada otwór do wyprowadzenia przewodu słuchawek lub powerbanku. Komora bez problemu pomieści mały aparat.
Boczne kieszenie zamykane są na suwaki. Całość ma dosyć zwartą budowę i niewiele wystaje na szerokość poza ramę roweru. Całość mocowana jest za pomocą pasów z rzepami.

Torba na ramę Merida F-BAG II to dobre rozwiązanie do przewożenia niezbędnych drobiazgów, stanowi też świetne uzupełnienie zestawu sakw.

Specyfikacja

  • Pojemność – 0,8L
  • Wymiary – 20x20x11cm
  • Mocowanie – system pasków z rzepami

Więcej informacji i aktualną cenę znajdziecie na stronie producenta firmy Merida

 

Skomentuj

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.